EFT "Techniky emoční svobody"

fungují 24 hodin denně


Řeším problémy pomocí EFT formou:
 -  Osobní konzultace v terapeutické kanceláři

    Osobní konzultace probíhá v terapeutické kanceláři, kde v příjemném prostředí posazení ve speciálním křesle můžete v klidu a pohodě promluvit o problému. Budeme se snažit najít všechny symptomy, které problém provází a postupně je metodou EFT odstraníme. Většinou se jedná o hodinu, někdy i více. Vzhledem k tomu, že konzultace je dosti vyčerpávající pro obě strany, maximálně devadesát minut.
Ze zkušenosti je ve většině případů problém vyřešen již při prvním sezení. Při složitějších problémech jako je závislost, traumata, OCD, některé fobie aj., je potřeba konzultací více. Pokračovat v naší společné práci je vhodné nejdříve za 3-5 dní, aby mohlo Vaše podvědomí vše po konzultaci řádně zpracovat. Při osobní konzultaci dbám na velmi důležitý individuální přístup prováděný metodou NLP.

Cena osobní konzultace je 1100,- Kč.

 -  Individuální terapie na předem dohodnutém místě

    Individuální terapie může být přímo u Vás doma, nebo na místě, kde jste nejraději. Podmínky potřebné k zdárnému průběhu terapie vyžaduji dodržet. Je to především klidné, ničím nerušené místo s přístupem čerstvého vzduchu a optimální pokojové teploty, dále možnost pohodlného sezení. Budeme se snažit najít všechny symptomy, které problém provází a postupně je metodou EFT odstraníme. Většinou se jedná o hodinu, někdy i více. Vzhledem k tomu, že konzultace je dosti vyčerpávající pro obě strany, maximálně devadesát minut.
Ze zkušenosti je ve většině případů problém vyřešen již při prvním sezení. Při složitějších problémech jako je závislost, traumata, OCD, některé fobie aj., je potřeba konzultací více. Pokračovat v naší společné práci je vhodné nejdříve za 3-5 dní, aby mohlo Vaše podvědomí vše po konzultaci řádně zpracovat. Při individuální terapii dbám na velice důležitý osobní přístup prováděný metodou NLP.

Cena za individuální terapii je 1600,- Kč do 15-ti km od Krnova.
Při větší vzdálenosti nad 15 km od Krnova účtuji navíc 8,- Kč za každý ujetý kilometr.

 -  Terapie přes internet

    U této terapie kladu důraz na možnost se vidět, pokud je k dispozici SKYPE. V ostatních případech je dobré zvážit jaký problém budeme řešit a zda je tato forma terapie vhodná. Pokud budeme řešit lehčí problém, stačí si jen spolu psát přes Facebook, nebo jinou sociální síť. Důležité je si předem prostudovat manuál EFT, aby jste mohli ťukat na energetické body sami.
Budeme se snažit najít všechny symptomy, které problém provází a postupně je metodou EFT odstraníme. Většinou se jedná o hodinu, někdy i více. Vzhledem k tomu, že konzultace je dosti vyčerpávající pro obě strany, maximálně devadesát minut.
Ze zkušenosti je ve většině případů problém vyřešen již při prvním sezení. Při složitějších problémech jako je závislost, traumata, OCD, některé fobie aj., je potřeba konzultací více. Pokračovat v naší společné práci je vhodné nejdříve za 3-5 dní, aby mohlo Vaše podvědomí vše po konzultaci řádně zpracovat. Při terapii přes internet dbám na velice důležitý individuální přístup prováděný metodou NLP.

Cena za terapii přes internet 1100,- Kč
Částku za terapii přes internet klient hradí 3 dny dopředu. Účet a variabilní symbol Vám bude zaslán na Váš email.

 -  Terapie Optimal EFT

    Řešení problému metodou Optimal EFT je bezkontaktní. O této novince se dozvíte ve Více o EFT. Provádí se bez kontaktu s klientem na dálku,takže můžete být kdekoli ve světě. Klient nemusí ťukat na energetické body na svém těle a může se věnovat běžné činnosti, kterou vždy provádí. Pokud klient ucítí nějaké výrazné zlepšení nebo odstranění problému je vhodné aby podal zprávu svému terapeutovi tzv. zpětná vazba.

Cena za terapii metodou Optimal EFT 1600,- Kč
Částku za terapii Optimal EFT klient hradí 3 dny dopředu. Účet a variabilní symbol Vám bude zaslán na Váš email.

 -  Produkty

Bylinné tinktury
Bylinné tinktury
Šípkové Hálky
šípková hálka je velice vzácný útvar na růži šípkové. Obsahuje prokazatelně 18 fenolických látek. Extrakt je připraven metodou perkolace ve 40% lihu v poměru 1:4.

Užívání: 2-3x denně 7-10 kapek na lžíci vody max. 8 týdnů.
30 kapek do 100ml převařené vody na potírání míst. Pomáhá při virových onemocněních, vnitřně i zevně se používá např. při oparech a pásovém oparu, při hořečnatých chorobách, močových kaménkách zevně na bércové vředy, odřeniny a popáleniny.

Medvědí česnek Silné přírodní antibiotikum, má močopudné a projímavé účinky. Je protiplísňový. Ničí zlatého stafylokoka, střevní bakterie a parazity. Snižuje krevní tlak a brání kornatění tepen, vzniku rakovinového bujení. Chrání před kardiovaskulárními chorobami, krevním sraženinám, má čistící účinek na ledviny a močový měchýř. Je to silný přírodní antioxidant, Jako utišující prostředek při revmatických bolestech, také při léčbě křečových žil, při návalech, závratích.

Užívání: 10-15 kapek denně do vlažné vody
Pro bezalkoholové užívání: Do skleničky dejte 50 ml skoro vroucí vody a pak hned přidejte 5 ml tinktury. Tinktura se ohřeje a než zchladne, tak alkohol v ní obsažený se odpaří, tím se stane tinktura alkoholicky neškodná a účinné látky zůstanou beze změn

Propolis je bohatá směs bioaktivních látek, pryskyřice, éterických olejů a pylu, sbíraný včelami ze stromů a rostlin.

- dermatoplastický - podporuje a urychluje hojení ran
- baktericidní a bakteriostatické (desinfekční) - brzdí, ničí a usmrcuje některé bakterie (afta, akné, opary, ekzémy, lišeje atd.)
- anestetické - tlumí citlivost a bolest (bolesti zubů, bolesti hlavy, paradentóza)
- stimulační - povzbuzuje imunobiologicky systém organismu (celková únava a vyčerpanost)
- antitoxické - ruší účinky některých jedů a bakteriálních toxinů
- antivirové - proti některým virům (střevní virózy, chřipky, angíny)
- antimykotický - zastavuje růst a ničí některé plísně (plísně na nohou)
- antiflogistický - protizánětlivý (záněty močových cest, jater, ledvin, plic, nosních dutin, krku )
- tlumí účinek škodlivého záření na organismus

Jako u všech včelích produktů, tak i na propolis mohou být citlivější alergičtí jedinci. Je třeba si vyzkoušet citlivost vůči propolisu, nejlépe na vnitřní straně zápěstí a po 24 hod natření zopakovat.

Denní dávkování - počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozděleno na 2 - 3 dávky (např. 90 Kg= 3 x 30 kapek), po 3 týdnech přerušit užívání na 1 až 2 týdny.

Pupen lípy sedativum Pupeny lípy pomáhají uvolňovat stavy úzkosti, povzbuzují a tlumí pocity svědění i podráždění nervového původu. bolesti hlavy, deprese, epilepsie, křeče, lupenka, mozková mrtvice, nespavost, roztroušená skleróza, stres, nervozita, krevní vysoký tlak, migréna, nachlazení, parkinson.

Pupen borovice Antioxidant Působení drogy je protizánětlivé, usnadňuje odkašlávání, při zevním použití zvyšuje prokrvení pokožky. Vnitřně ji lze použít např. při bronchiálním astmatu na podporu odhleňování nebo při nachlazení či jiných chorobách dýchacích cest, zevně aplikovaná se osvědčila při revmatismu a různých kožních vyrážkách. Podporuje stav kostí a chrupavek, zlepšuje prokrvení, působí jako přírodní antioxidant.
Borovice by nikdy neměla být užívána dlouhodobě, neboť přítomné terpeny mohou působit poměrně silně dráždivě. Vůbec by ji pak neměli užívat lidé se zánětlivým onemocněním ledvin, jater nebo trávicího ústrojí, kteréžto orgány mohou být působením terpenů nejen podrážděny, ale v některých případech i poškozeny. Revmatická artritida, geriatrická praxe.

Pupeny lísky antisklerotikum Působí proti ukládání tuku v cévách, zřeďuje zahuštěnou krev, blahodárně působí při bolestech hlavy. Ovlivňuje rozedmu a ostatní nemoci plic.
Dále řeší: deprese, epilepsie, hepatitida, cholesterol, infarkt, inkontinence, ischias, játra, kašel, krevní tlak vysoký, křečové žíly, mononukleóza, nespavost, plíce, roztroušená skleróza, stres, nervozita, střeva, zánět průdušek.

Listy lísky Varixytikum Sprej pomáhá při výskytu křečových žil.
Vtíráme na postižené místa krouživým pohybem po směru hodinových ručiček.

Přísady v medu
Přísady v medu
Zázvor
posiluje přirozenou obranyschopnost organismu (imunitní systém), má silné antioxidační účinky, podporuje činnost kardiovaskulárního systému, pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi, podporuje normální funkce cest dýchacích, usnadňuje trávení, ulehčuje od cestovních nevolností, má antibakteriální a protizánětlivé účinky, zpomaluje některé druhy rakoviny, pomáhá při bolestech hlavy a migréně, stimuluje krevní oběh, snižuje cholesterol, pomáhá při zánětech kloubů, tiší svalové bolesti, povzbuzuje tvorbu žaludečních šťáv a žluči, podporuje chuť k jídlu, pomáhá při nadýmání, pálení žáhy a říhání, má močopudné účinky, příznivě působí při léčbě nachlazení a chřipky, zmírňuje menstruační bolesti, je účinným pomocníkem při snižování hmotnosti, je považován za silné afrodiziakum.

Rakytník
řešetlákový podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu. Má biostimulační účinky, výrazně podporuje imunitní systém, zvyšuje odolnost proti infekcím a stresu. Podporuje tvorbu žluči a trávicích enzymů, léčí žaludeční vředy. Stimuluje činnost jater a plic, pomáhá při plicních onemocněních. Reguluje krevní oběh. Pomáhá při kožních onemocněních, akné, popáleninách a omrzlinách. Zabraňuje vypadávání vlasů. Čistí organismus od toxických zplodin. Pomáhá při revmatismu. Vykazuje proti nádorové účinky.

Cejlonská skořice
její látky vykazují antioxidační, antimikrobiální a antidiabetické účinky, používá se proti nachlazení, podporuje hubnutí, pomáhá zlepšovat trávení, při nevolnosti, zmírňuje bolesti svalů a kloubů, omezuje projevy revmatismu. Vhodná proti infekci, v boji proti celulitidě, snižuje špatný cholesterol (ten příznivý ponechává), podporuje apetit. Umí mírnit menstruační potíže a kašel. Podporuje funkci mozku, je prevence proti trombóze, proti širokému spektru virů, bakterií a plísní, dokáže pečlivě hlídat hladinu cukru v krvi.

Hlíva ústřičná
na posílení imunity organismu, pozitivní vliv na infekce a záněty, krevní tlak a zlepšení stavu cévního systému. Hlíva ústřičná a její účinky jsou využívány také pro zlepšení peristaltiky střev, při alergii, pro zlepšení metabolismu, regenerace organismu a snížení cholesterolu. působí příznivě u nemocných s rakovinou, kardiovaskulárními chorobami (infarkt, mozkové příhody), astmatu, artritidě i osteoporóze a vleklých zánětech. Působí rovněž při chřipce, angíně a nachlazení, stejně jako při vyrážkách, ekzémech a alergiích. Mevinolin snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi (glykémie) , aniž by se snížila hladina inzulinu. Zároveň brání poškození věnčitých tepen (ateroskleróza) a srdečního svalu. Významné je rovněž protirakovinné působení, neboť ve výzkumu byl prokázán výrazný vliv na potlačení některých typů nádorů, jako je např. hepatom nebo sarkom, a snížení množství nádorů v tlustém střevě.

Nejvhodnější užívání je každý den lžičku medu. Skořice v medu nejlépe večer.

Trubčí mléko
Trubčí mléko
Trubčí mléko bylo užíváno již ve starověké Číně. Archeologové našli recept vyrytý na bambusu v hrobu Mah-Wan-Dui dynastie Khan z provincie Huan v 11. století. Homogenát obsahuje hodně funkčních skupin sulfhydrických enzymů, stejně tak testosteron, progesteron oestradiol. Proteiny jsou hlavně reprezentovány volnými aminokyselinami a stravitelnými transportními oligopeptidy. Přispívá k rychlejší regeneraci biochemických, hmotnostních a metrických charakteristik varlat a prostaty, a tím stimulování centrálních mechanismu regulujících rychlost androgenizace. Klinické testy ukazují, že trubčí mléko reguluje aktivitu centrálního nervového systému, podporuje pozitivní morální kondici a lepší chuť k jídlu, také přispívá k lepšímu spánku. Produkt včelstva je důležitý pro dospělé a děti v případě fyzického, sexuálního a mentálního zaostávání ve vývoji. Gerontologie používá trubčí mléko jako výborný energetický a zdravotní stimulant a posilující lék. Trubčí homogenát je doporučován pro aktivní lidi a milovníky extrémních sportů.

Konopná mast s bylinami
Konopná mast s bylinami
Konopí
Má antibiotické a antivirální účinky. Má vliv především na nemoci jako ateroskleróza, artróza a revmatismus, astma, zelený zákal, Crohnova nemoc, epilepsie, roztroušená skleróza, Parkinsonova nemoc, bolesti páteře a svalové křeče a také rakovinové nádory. THC selektivně navozuje programovanou smrt buněk rakovinových nádorů, aniž by se negativně zasáhly okolní zdravé buňky. Působí blahodárně na stres, migrény a nespavost.

Měsíček
Pročišťuje organismus, podporuje krevní oběh a napomáhá hojení ran. Tiší bolesti hojí jizvy a křečové žíly. Mast velmi rychle pomáhá i při zánětu žil, při nehojících se bércových vředech, u fistulí, omrzlin a spálenin.

Šalvěj lékařská
Posiluje celé tělo,odstraňuje nadýmání, působí příznivě při onemocnění jater. Antibiotické účinky mají dobrý vliv na léčení zánětů v těle, pomáhá proti nočnímu pocení, pročišťuje krev, odhleňuje, pomáhá při bolestech v krku a zánětech v dutině ústní. Zlepšuje krátkodobou paměť a má dezinfekční účinky.

Meduňka
Snižuje nervové napětí a pocity vyčerpanosti, uklidňuje a uspává. Navíc pomáhá i při bolestech v zažívacím traktu, při špatném trávení, snižuje krevní tlak a mírní bolest při menstruaci. Pokud trpíme stresem, bývají tyto bolesti často psychosomatického původu a meduňka se zde tedy projevuje mimořádně komplexně.

Myrha
Obsahuje látky, které působí na bakterie působící záněty dásní. Extrakt z myrhy tlumí bolest. Je doporučována v léčitelství na hojení různých ran a defektů. Pozitivně působí na trávicí trakt - pomáhá při plynatosti a podporuje chuť k jídlu. Podporuje vykašlávání a pomáhá při onemocnění horních cest dýchacích.

Propolis
Tlumí citlivost a bolest, působí protizánětlivě, působí proti některým virům, ničí a usmrcuje bakterie, zastavuje růst hub a kvasinek, podporuje hojení ran a vlastní obranné síly organismu.Nejčastěji řešené problémy s mými klienty:
   Fyzické bolesti
   Alergie, kontaktní ekzemy
   Chronické nemoci
   Dlouhodobé zdravotní problémy
   Fobie
   Vztahové problémy
   Deprese
   Nízké sebevědomí
   Závislosti
   Nadváha
   Nespavost
   Problémy u dětí
   Traumata
   Problémy zvířatEmocionální a energetická centra našeho těla


Úvod  |  Služby  |  Objednávky  |  Více o EFT  |  Dotazy  |  Kontakt  |  2014 Created by Filip Šnirch