EFT "Techniky emoční svobody"

fungují 24 hodin denně


Princip metody EFT je jednoduše založen na objevu, že porušení rovnováhy v energetickém systému těla má hluboký vliv na osobní psychologii. Při metodě se používají slovní afirmace - zaměření se na aktuální problém a ťukání prsty na akupunkturní body meridiánových drah v našem těle. Tvůrcem této je Ing. Gary Craig, který nejdříve pracoval na profesnímu koučinku (Life Coach), NLP (Neuro Lingvistické Programování), TLT (Terapie Myšlenkových Polí) a z těchto poznatků objevil metodu EFT.

Tuto revoluční metodu je možné aplikovat jak na profesní, tak i na osobní život. Je nejlepší volbou pro každého, kdo hledá rychlou a efektivní změnu. Naše vědomá mysl má své zažité mentální vzorce zvyků, v případě naléhavé změny má vždy náhradní program, který spustí pocity obavy z neznámého. Vždy najdeme důvody proč nepokračovat, proč nám to nevyhovuje, proč neuspět... Fakta a logika zde není ve hře.

Naše myšlenky mají jeden základ a periodicky se opakují. Pokud v současnosti něco nedokážete, pravděpodobně to bude stejné i za 10 let. Jak tedy toto přerámovat? Nebo-li dát svým myšlenkám a pocitům nový význam? Na to lze odpovědět jednoznačně ťukáním na body meridiánových drah s použitím vhodných afirmací.

Optimal EFT vychází z nejnovějších poznatků kvantové fyziky, že myšlenky nejsou vázány pouze na tento okamžik a na přesně vymezený prostor v našem vědomí. Výhoda tohoto způsobu narovnání fyzických a psychických problémů je, že se provádí bez přímého kontaktu s klientem. Systémem otázek a odpovědí se terapeut naladí na klienta a ten potom přijímá afirmace a jeho podvědomí je zpracovává. Má nevídané výsledky a funguje skrze prostor a čas.
Pro lepší pochopení je vše zpracováno zde.


Pro Ty, kteří chtějí vědět více tento výborně zpracovaný film:
Doporučuji shlédnout tento dokument:Úvod  |  Služby  |  Objednávky  |  Více o EFT  |  Dotazy  |  Kontakt  |  2014 Created by Filip Šnirch